На роботу потрібні:

Майстер з ремонту, експлуатації та аварійним роботам теплових мереж: 

Офіційне працевлаштування : на постійну роботу, позмінний графік роботи (2х2 по 11 год.),своєчасна 

виплата заробітної плати  ( 2 рази на місяць), оплачувана щорічна відпустка (28 календарних днів) оплата листка непрацездатності.

Заробітна плата:  від 10780 грн. + преміальні 

Вимоги до кандидата:
Грамотний чоловік з вищою або професійно - технічною освітою, вміння працювати в команді, брати відповідальність за підлеглий персонал.

Завдання та обов’язки:
Організація якісної і безаварійної експлуатації теплових мереж для виконання робіт по забезпеченню безперебійного виробництва для споживачів теплової енергії (опалення, ГВП). Відповідальний за справний стан і безпечну експлуатацію теплових мереж. Приймає участь в ліквідації аварій, проведення заходів по відновленню нормального режиму тепло забезпечення і гарячого водопостачання. Здійснює контроль за виконанням робіт підлеглим персоналом, оформлює технічну документацію, передбачену переліком і Правилами, які діють згідно законодавства України. Вносить всі зміни, виявлені й виконані під час ремонту в паспорта, схеми і креслення теплових мереж.

Майстер ремонтно - будівельної дільниці

Офіційне працевлаштування : на постійну роботу, п’ятиденний робочий тиждень (з 8.00 до 17.00 год.),своєчасна виплата заробітної плати ( 2 рази на місяць), оплачувана щорічна відпустка (28 календарних днів) оплата листка непрацездатності.
Заробітна плата: від 10500 грн. + преміальні
Вимоги до кандидата:
Грамотний чоловік з вищою або професійно - технічною освітою, вміння працювати в команді, брати відповідальність за підлеглий персонал. Досвід роботи від 2х років ( бажано).
Завдання та обов’язки:
Забезпечує виконання працівниками дільниці у встановлені строки завдань по ремонтно-будівельним роботам високої якості, зниження трудомісткості робіт, раціональної витрати сировини і матеріалів.
Своєчасно підготовлює фронт робіт, забезпечує розташування робітників, контролює дотримання технологічних процесів, контролює виконання підлеглим персоналом правил трудової і виробничої дисципліни, правил внутрішнього трудового розпорядку,приймає участь в виконанні завдань по ремонтно- будівельним роботам. Оформлює всю технічну документацію.

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Січен
18
Понеділок
16:14
Joomla календарь