Запрошуємо на роботу

спеціалістів, фахівців та робітників (без стажу роботи на підприємствах), які є наполегливими та комунікабельними, бажають працювати на результат

Інженер з комплектування та устаткування матеріалів

Офіційне працевлаштування : на постійну роботу згідно КЗпП України, на п’ятиденний робочий тиждень (з 8.00 до 17.00 год.), проводиться своєчасна виплата заробітної плати (2 рази на місяць), оплачувана щорічна відпустка (27 календарних днів).

Заробітна плата: від 11500 грн. + преміальні

Вимоги до кандидата: Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст), без вимог до стажу роботи; знання програм Word та Exсel, гарні аналітичні здібності, уважність, відповідальність, вміння підтримувати якісний обмін інформації.

Повинен знати:

- методичні, нормативні та інші матеріали по веденню документації щодо питань матеріально-технічного постачання;укладання договорів з постачальниками, контроль за їх виконанням, ведення переговорів з постачальниками;

- ведення закупівельних процедур.

Завдання та обов’язки: Забезпечення підприємства і усіх його структурних підрозділів всіма необхідними для виробничої діяльності матеріальними ресурсами згідно річних планів і заявок від начальників структурних підрозділів, а саме:

- Розробляє проекти планів матеріально-технічного забезпечення підприємства, готує розрахунки обґрунтування до них;

- Контролює виконання планів та заявок матеріально-технічного забезпечення на підприємстві - Проводить аналіз ринку щодо співвідношення попиту і пропозиції, рівня цін на матеріали, можливих замовлень;

- Проводить закупівлю згідно чинного законодавства.

- Підготовляє проекти договорів з постачальниками, контролює ведення договірних зобов’язань.

- Ведення документообігу на всіх етапах поставки;

- Доставляє та перевіряє цілісність упаковки (тару), комплектність та кількість матеріалів, наявність пошкоджень.

- Веде поточний облік матеріальних запасів , складає оперативну звітність.

Інженер з налагодження та випробування

Офіційне працевлаштування : на постійну роботу згідно КЗпП України, на п’ятиденний робочий тиждень (з 8.00 до 17.00 год.), проводиться своєчасна виплата заробітної плати (2 рази на місяць), оплачувана щорічна відпустка (27 календарних днів).

Заробітна плата: від 12500 грн. + преміальні

Вимоги до кандидата:

Повна вища технічна освіта або професійно-технічну освіту відповідного напрямку підготовки за спеціальністю не менше 3 років; знання програм Word та Exсel, уважність, відповідальність.

Повинен знати:

- Технологію виробництва теплової енергії по підприємству.

- Основне технологічне обладнання, характеристики та принципи їх роботи.

- Правила безпеки системи газопостачання, правила охорони праці, правила технічної експлуатації електроустановок та електрозахисних засобів.

Завдання та обов’язки:

- Проводить підготовку до випробувань котлів, газопальникових пристроїв та технологічного обладнання;

- Проводить теплотехнічні випробування, дослідження температурного і гідравлічного режимів котлів та їх наладку.

- Проводить обробку даних випробувань і оформлення результати випробувань, складати тепловий балан

Електрогазозварник

Офіційне працевлаштування : на постійну роботу згідно КЗпП України, на п’ятиденний робочий тиждень (з 8.00 до 17.00 год.), проводиться своєчасна виплата заробітної плати (2 рази на місяць), оплачувана щорічна відпустка (26 календарних днів), спецодяг, підвищення кваліфікації.

Заробітна плата: від 10500 грн. + преміальні

Вимоги до кандидата: Готові взяти на роботу особу не молодше 18 років з професійно - технічною або загальною середньою освітою, без стажу роботи, 2 розряду. Вміння працювати в команді, чітке та вчасне виконання поставлених задач, дотримання техніки безпеки.

Завдання та обов’язки:

Здійснює зварювальні роботи, а саме:

- електродугову і газову зварку складних апаратів із різних марок сталі, які призначені для роботи під динамічним навантаженням і під тиском;

- кисневу прямолінійну і горизонтальну різку особливо складних деталей по розмітці вручну з розділкою кромок під зварку, у тому числі з застосуванням флюсів із різних марок сталі та сплавів.

- Здійснює термообробку газовим паяльником зварних стиків після зварки.

Слюсар з обслуговування і ремонту теплових мереж

Офіційне працевлаштування : на постійну роботу без вимог до стажу. Одержання професії та підвищення кваліфікації безпосередньо на виробництві, позмінний графік роботи (2х2 по 11 год.), своєчасна виплата заробітної плати ( 2 рази на місяць), оплачувана щорічна відпустка (26 календарних днів), забезпечення спецодягом.

Заробітна плата: від 9900грн. + преміальні

Вимоги до кандидата: Чоловік з повною або базовою загальною середньою освітою, професійно - технічною освітою без стажу роботи на підприємстві не молодше 18 років, вміння працювати в команді, чітке та вчасне виконання поставлених задач, дотримання техніки безпеки.

Завдання та обов’язки:

Проводити огляд та обслуговування підземних і наземних теплових мереж, теплових камер та встановлення арматури, виявлення недоліків та їх усунення. Проводить роботи по ліквідації аварій на теплових мережах. Виконання профілактичних та поточних ремонтів устаткування теплових мереж. Проводить регулювання гідравлічного та теплового режимів теплових мереж.

На сайті 865 гостей та користувачі відсутні

Травень
25
Середа
04:24
Joomla календарь