До уваги жителів м. Борисполя!
Заява про наміри
Для теплопостачання загальноосвітньої школи №3 по вул. Глибоцька, 122-а, в місті Бориспіль, Київської області, виконується проект встановлення котельної установки модульної КУМ-Т 0,442 виробництва ТОВ "ЄВРОТЕХЕНЕРГО”. Загальна потужність котельні – 0,442 МВт.

   Котельня являє з себе транспортабельний контейнер із змонтованим обладнанням – конденсаційними котлами Ferroli FORCE W 120 (4 шт), номінальною теплопродуктивністю 110,5 кВт кожний, та допоміжним обладнанням, що забезпечує автономну роботу котельні.
   Котельня працює на природному газі. Висота димової труби котельні становить 15 м.
   Котли та допоміжне обладнання високотехнологічне. Забезпечується регулювання температури теплоносія в залежності від температури повітря, що приведе до скорочення споживання газоподібного палива на опалення та забезпечить теплом загальноосвітню школу №3. Потреби в ресурсах на будівництво модульної котельні мінімальні.

Заява про екологічні наслідки

   Будівництво модульної котельні по вул. Глибоцька, 122-а, в місті Бориспіль, Київської області, яка працює на природному газі, дає змогу зменшити тепловтрати при передачі тепла від джерела до споживача, за рахунок цього зменшити споживання газу та зменшити викиди в навколишнє середовище.

   Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28.08.2013 р. № 808 до п.1 проектована діяльність входить до списку підвищеної екологічної небезпеки, але являється екологічно прогнозованим.

   Згідно Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів № 173 від 19.06.1996 р. (пп. 5.4-5.6, 7.13) розрахунки розсіювання забруднюючих речовин показують, що максимальні викиди становлять по діоксид азоту і не перевищують 0,12 ГДК.

   Оцінка розрахункового рівня забруднення атмосферного повітря, проведена згідно з Державними санітарними правилами охорони атмосферного повітря населених міст показує, що рівень забруднення – допустимий, а ступінь його небезпечності – безпечний.

   За сукупністю всіх розглянутих чинників, пов’язаних з реалізацією проекту, можна твердити, що в режимі технологічної експлуатації вплив на навколишнє природне середовище не перевищує гранично допустимі концентрації і негативних соціально-екологічних наслідків не прогнозується, а ризик аварійних ситуацій при правильній експлуатації та дотриманні заходів по техніці безпеки, протипожежних заходів – відсутній. За період будівництва та експлуатації вплив на геологічне, техногенне, соціальне та повітряне середовище, грунт, рослинний і тваринний світ, об’єкт має допустимий вплив.

   Таким чином, екологічний ризик діяльності, що проектується виключається.

Відгуки і пропозиції надсилати за адресою:

КПТМ «Бориспільтепломережа» 08300, Київська обл., м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 41-а.

Тел/факс (04595)6-47-31; 6-25-08

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На сайті 267 гостей та користувачі відсутні

Травень
29
П'ятница
19:33
Joomla календарь